Tithe.ly tegen Subsplash: Vergelijking en deskundige beoordelingen voor 2026
Donaties, betrokkenheid en beheer van de bediening werken allemaal beter wanneer de juiste tools met elkaar verbonden zijn. De uitdaging is om een platform te vinden dat deze onderdelen samenbrengt op een manier die echt bij jouw kerk past.
Een keuze maken voor kerkbeheersoftware kan aanvoelen als een ingewikkelde puzzel met grote gevolgen, vooral wanneer Tithely en Subsplash op papier allebei zoveel beloven. Als je zoekt naar manieren om donaties te vereenvoudigen, contact te houden met je gemeente en je bediening georganiseerd te houden, weet je al dat niet elk platform het leven gemakkelijker maakt. Deze twee bewandelen verschillende wegen naar dezelfde bestemming, dus de juiste keuze hangt af van wat jouw kerk daadwerkelijk nodig heeft.
In dit artikel neem ik je mee in een directe vergelijking van Tithely en Subsplash. Je krijgt een duidelijk beeld van hun sterke punten, nadelen, belangrijkste gebruikssituaties, prijzen, beveiligingsdetails en gebruiksgemak, zodat je een weloverwogen beslissing voor je bediening kunt nemen.
Tithe.ly vs. Subsplash: An Overview
Tithe.ly
Read Tithe.ly ReviewOpens new windowSubsplash
Visit SubsplashOpens new windowWhy Trust Our Software Reviews
We’ve been testing and reviewing church management software since 2020. As church leaders ourselves, we know how critical and difficult it is to make the right decision when selecting software.
We invest in deep research to help our audience make better software purchasing decisions. We’ve tested many tools for different church management use cases and written over 1,000 comprehensive software reviews. Learn how we stay transparent & our software review methodology.
Tithe.ly vs. Subsplash Pricing Comparison
| Tithe.ly | Subsplash | |
|---|---|---|
| Free Trial | 30-day free trial available | Free demo available |
| Pricing | From $72/month | Pricing upon request |
Tithely versus Subsplash-prijzen & verborgen kosten
Tithely is een van de weinige kerkplatforms die de prijzen op de website vermeldt. Geven is gratis op abonnementsniveau, kerkbeheer, apps en websites worden afzonderlijk geprijsd en een pakket met volledige toegang omvat alles tegen een vast tarief dat niet stijgt naarmate je kerk groeit. Er zijn geen contracten of installatiekosten en de meeste betaalde abonnementen worden geleverd met een proefperiode. Subsplash brengt de meeste diensten samen in een platformtarief dat in plaats daarvan tijdens een verkoopgesprek wordt vastgesteld, hoewel het product voor geven ook afzonderlijk beschikbaar is. Beide berekenen daarnaast kosten voor betalingsverwerking en brengen extra kosten in rekening voor persoonlijke begeleiding bij de ingebruikname.
Wanneer je de twee vergelijkt, denk dan na over de functies die je vandaag daadwerkelijk zult gebruiken versus de functies waarin je in de toekomst zult groeien. Bij Tithely betekent het modulaire model dat het maandbedrag telkens verandert wanneer je iets inschakelt. Bereken daarom de volledige reeks oplossingen die je uiteindelijk verwacht te gebruiken, in plaats van alleen de oplossing waarmee je begint. Vraag bij Subsplash waar het pakket ophoudt en wat als een upgrade wordt beschouwd, en reserveer budget voor de ontwikkelaarsaccounts van Apple en Google die je app nodig heeft. Vraag bij beide aanbieders om een voorbeeldfactuur voor het eerste jaar; dan zie je snel welke optie jouw kerk minder kost.
Tithe.ly vs. Subsplash Feature Comparison
| Tithe.ly | Subsplash | |
|---|---|---|
| API | ||
| Calendar Management | ||
| Contact Management | ||
| Dashboards | ||
| Data Export | ||
| Data Import | ||
| Document Management | ||
| External Integrations | ||
| Multi-User | ||
| Notifications | ||
| Payment Gateway Integration | ||
| Scheduling | ||
| Workflow Management |
Integraties van Tithely versus Subsplash
| Integratie | Tithely | Subsplash |
|---|---|---|
| Planning Center | ✅ | ✅ |
| Church Community Builder | ✅ | ✅ |
| Rock RMS | ✅ | ✅ |
| FellowshipOne | ✅ | ❌ |
| Salesforce | ✅ | ❌ |
| StudioC | ✅ | ✅ |
| QuickBooks | ✅ | ❌ |
| API | ✅ | ✅ |
| Zapier | ❌ | ✅ |
Beide platforms bieden de belangrijkste koppelingen die de meeste kerken verwachten, waaronder Planning Center, Church Community Builder en Rock RMS. Tithely gaat verder met andere kerkdatabases en administratieve systemen door verbinding te maken met Salesforce, FellowshipOne en boekhoudsoftware waar Subsplash geen koppeling mee heeft. Subsplash biedt daarentegen Zapier, waarmee diensten kunnen worden gekoppeld waarvoor geen van beide leveranciers een connector heeft gebouwd. Beide bieden een API, zodat een ontwikkelaar in je team de meeste resterende hiaten op beide manieren kan dichten.
Tithely versus Subsplash: beveiliging, naleving & betrouwbaarheid
| Factor | Tithely | Subsplash |
|---|---|---|
| Gegevensprivacy | Rollen en machtigingen bepalen wie ledengegevens kan bekijken, en voordat er vanaf een mobiel apparaat wordt gegeven, is een toegangscode vereist. | Houdt zich aan de principes van de AVG en de CCPA, neemt deel aan het EU-VS-kader voor gegevensprivacy en beperkt de toegang tot gegevens op basis van rollen. |
| Betalingsbeveiliging | Financiële gegevens worden versleuteld en door een bankpartner bewaard volgens de PCI DSS-normen van niveau 1, waarbij TLS bij elke transactie wordt afgedwongen. | Verwerkt donaties volgens PCI DSS-naleving van niveau 1 in de app, op internet en via sms. |
| Certificeringen | De PCI-naleving wordt verzorgd via de betalingspartner; Tithely heeft zelf geen SOC- of ISO-certificering. | Draait op datacenterinfrastructuur met SOC- en ISO 27001-certificeringen. |
| Beschikbaarheid en betrouwbaarheid | Hosting, onderhoud en back-ups worden voor je geregeld, en een openbare statuspagina toont de actuele servicestatus. | Gebouwd op gecertificeerde datacenterinfrastructuur, maar zonder een vermelde garantie voor beschikbaarheid. |
| Bescherming en screening | Achtergrondcontroles en screening voor kinderbescherming maken deel uit van het platform, met veilige ophaalcodes bij het inchecken. | Inchecken voor kinderen is ingebouwd, maar de screening van vrijwilligers verloopt via de dienst die je al gebruikt. |
Geen van beide platforms overhandigt je een dikke stapel certificaten, maar Subsplash komt daar dichter bij. De infrastructuur beschikt over SOC- en ISO-certificeringen en de privacyverplichtingen benoemen de AVG en CCPA expliciet, terwijl de sterkste claim van Tithely op betalingsniveau ligt via de bankpartner. Tithely biedt daarentegen meer op het gebied van bescherming, waarbij achtergrondcontroles en screening voor kinderbescherming onderdeel zijn van het product in plaats van iets wat je er zelf aan moet toevoegen. Ik zou certificeringen hier afwegen tegen screening, omdat de meeste kerken een van die twee veel harder nodig hebben dan het andere.
Gebruiksgemak van Tithely versus Subsplash
| Factor | Tithely | Subsplash |
|---|---|---|
| Gebruikersinterface | Overzichtelijke indeling met intuïtieve menu's, al wordt het drukker zodra je meerdere modules hebt ingeschakeld. | Visueel verzorgd dashboard met minder afleiding en snelle toegang tot de hulpmiddelen die medewerkers het meest gebruiken. |
| Inwerken | Een AI-bouwer kan op basis van je bestaande website een eerste versie van je app maken, en er is een betaalde inwerkservice beschikbaar als je persoonlijke hulp wilt. | Zelfstudiecursussen verzorgen het grootste deel van de opbouw, met hulp van een specialist voor de stappen in de appstores. |
| Toegang tot ondersteuning | Chat, telefoon en e-mail tijdens kantooruren, aangevuld met een trainingsacademie met live en op aanvraag beschikbare workshops. | Snelle chatondersteuning en een uitgebreid helpcentrum zijn eenvoudig toegankelijk vanuit het dashboard. |
| Aanpasbaarheid | Voeg modules toe of verwijder ze om het platform op je bediening af te stemmen, al zijn de instellingen over meer menu's verspreid. | Stroomlijnt de aanpassing van huisstijl en media, maar biedt minder gedetailleerde controle over werkprocessen. |
Beide zijn toegankelijk voor nieuwe gebruikers, maar Subsplash voelt dagelijks minder rommelig aan omdat er minder onderdelen zijn die je moet samenstellen. De flexibiliteit van Tithely is de afweging: je bouwt het platform dat je wilt, module voor module, en neemt de extra menu's die daarbij horen voor lief. Ik denk dat Tithely geschikt is voor een team dat het leuk vindt om zaken te configureren, terwijl Subsplash beter past bij een team dat liever heeft dat de beslissingen al zijn genomen.
Tithe.ly vs Subsplash: Pros & Cons
Tithe.ly
- The user-friendly interface makes donations and fundraising easy for your team.
- Customizable donation forms enhance your donor's experience.
- Strong donor management features support your church's financial tracking needs.
- Some users report technical glitches that may disrupt your workflow.
- Limited features compared to other platforms might not meet all your needs.
- Users seek more advanced reporting tools to better analyze contributions.
Subsplash
- Combines app, website, giving, media, and people management in one platform
- Branded apps reach mobile, TV, and car, with updates published in a single step
- Quick setup for digital giving and live streaming
- Multi-site administration is thinner than purpose-built church management systems
- No built-in bookkeeping or accounting, so finance still lives in separate software
- Upfront costs are higher than some other church platforms
Best Use Cases for Tithe.ly and Subsplash
Tithe.ly
- Small Churches Tithe.ly is ideal for small churches needing a simple, cost-effective way to manage donations and engage their community.
- Mid-Sized Congregations Mid-sized congregations benefit from Tithe.ly's robust donor management and customizable forms to enhance member contributions.
- Church Finance Teams Finance teams use Tithe.ly to track donations efficiently, thanks to its strong reporting capabilities and user-friendly interface.
- Nonprofit Organizations Nonprofits find Tithe.ly valuable for its donation tracking and management features that support fundraising efforts.
- Religious Schools Religious schools can use Tithe.ly to streamline fundraising campaigns, leveraging its customizable donation forms.
- Community Centers Community centers benefit from Tithe.ly’s straightforward platform to handle contributions and support ongoing projects.
Subsplash
- Small to Mid-Sized Churches Subsplash’s simple app setup, guided onboarding, and friendly support make it ideal for small teams handling multiple roles.
- Churches Consolidating Scattered Tools Great for congregations wanting all activities (giving, app, groups) integrated into a single branded experience.
- Digital Ministry Teams Enables easy launch of mobile apps, live streaming, and integrated giving with minimal training.
- Volunteer Coordinators Integrated volunteer management and messaging make scheduling and follow-up seamless.
- Ministries Wanting Fast Launch Clear guides and live chat support shorten the learning curve and speed up digital presence launches.
- Churches Using Church Management Integrations Ready-made integrations with Church Community Builder, Planning Center, or Breeze reduce manual work and keep info in sync.
Wie zou Tithely moeten gebruiken en wie Subsplash?
Tithely past goed bij kerken die onderdelen afzonderlijk willen aanschaffen en de prijs willen zien voordat ze met een verkoper spreken, vooral als je sterke administratieve ondersteuning nodig hebt, zoals dienstplanning, screening van vrijwilligers en evenementenregistratie, zonder een lang contract te ondertekenen. Subsplash past bij teams die een verzorgd platform voor de gemeente willen waarin media, streaming en donaties al samenwerken en die het liever niet zelf samenstellen. Als je op het budget let of graag je eigen technologiestack opbouwt, biedt Tithely meer flexibiliteit. Kerken die vooral belang hechten aan contentlevering en een consistente merkbeleving op elk scherm, zullen zich bij Subsplash meteen thuis voelen.
Differences Between Tithe.ly and Subsplash
| Tithe.ly | Subsplash | |
|---|---|---|
| Customization | Moderate customization across tools. | High customization for apps, media, and digital experience. |
| Media Capabilities | Basic media sharing through website and email tools. | Advanced media delivery with sermon streaming, templates, and podcast support. |
| Mobile App | Provides donor-focused mobile tools and admin access via web. | Delivers a fully integrated mobile app for giving, media and engagement. |
| Primary Focus | Giving, church management, and affordability. | Digital engagement, media, church management, and app-driven experiences. |
| Website Builder | Simple, affordable website builder included or available as an add-on. | More advanced, design-focused website experience. |
| Read Tithe.ly ReviewOpens new window | Visit SubsplashOpens new window |
Similarities Between Tithe.ly and Subsplash
| Church Management | Each integrates with major church management systems, making it easy to sync giving data with your records. |
|---|---|
| Custom Branding | Both allow churches to customize giving pages and apps with their own logos, colors, and messaging. |
| Donor Management | Each platform provides tools to track giving history, generate reports, and engage donor with messaging. |
| Online Donations | Both offer secure, user-friendly forms that support one-time and recurring donations. Both platforms offer text-to-give and other online giving options. |
| Security Standards | Both meet PCI DSS Level 1 compliance and use encryption to protect donor and financial data. |
| Read Tithe.ly ReviewOpens new window Visit SubsplashOpens new window | |
